Blansko

Zborovce – Okružní 2

Antigenní test

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý COVID-19 Antigen Self-Test se provádí výtěrem z přední části nosu a výsledek budete mít už za pouhých 15 minut. Na počkání vám poté vytiskneme certifikát, případně výsledek zašleme e-mailem nebo SMS zprávou. Výsledek se také samozřejmě objeví v aplikaci Tečka nebo na www.ocko.uzis.cz.

Zdarma, úhradou ze zdravotního pojištění, máte nárok každých 7 dnů.

Pro samoplátce je cena 200,-Kč.

PCR test

 Vyšetření na přítomnost viru COVID-19 se provádí výtěrem ze slin nebo výtěrem z nosohltanu.  Nespornou výhodou našeho PCR testu ze slin je jednoduchost a šetrnost. Odběr je uživatelsky komfortní a zvládnou ho i děti od 4 let. U tohoto typu testu se však nesmí 30 minut před jeho absolvováním jíst, pít, kouřit a vyplachovat ústa.

Výsledky PCR testu se testovaný dozví prostřednictvím SMS zprávy na mobilní telefonní číslo s mezinárodní předvolbou a současně  také e-mailem s přístupovým heslem doručeným prostřednictvím SMS zprávy. Výsledky jsou odesílány nejpozději do 48 hodin od odběru. Mezinárodní certifikát o absolvování PCR testu potřebný pro vycestování do zahraničí je zasílán také e-mailem a informace se také propíší do aplikace Tečka nebo na www.ocko.uzis.cz.

Zdarma, úhradou ze zdravotního pojištění, máte nárok 2x za měsíc.

Pro samoplátce je cena 814,-Kč plus případně 300,-Kč za certifikát.

PROVOZOVATEL ODBĚROVÝCH MÍST

Bez Kazu s.r.o., Čechova 3088, 690 02   Břeclav, IČO: 07057938